• Rozpoczęcie nowego roku szkolnego

• Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem rozpoczęcia roku szkolnego 2020/21. Proszę zwrócić szczególną uwagę na wynikające z pandemii koronawirusa środki bezpieczeństwa. Początek 1 września według poniższego planu.

• ProteGO Safe, czyli ważna aplikacja w okresie pandemii

• Gorąco zachęcamy do ściągania oraz instalacji ProteGO Safe.

"To narzędzie, które informuje o możliwym kontakcie z osobą zarażoną. Aplikacja zawiera także wiarygodne i sprawdzone informacje dotyczące pandemii koronawirusa i umożliwia samokontrolę stanu zdrowia. Jest bezpłatna, dobrowolna i w pełni bezpieczne", możemy przeczytać w oficjalnej ulotce podpisanej przez panów: Dariusza Piontkowskiego - Ministra Edukacji Narodowej, oraz Jarosława Pinkasa - Głównego Inspektora Sanitarnego.

Dodatkowe informacje na załączonych zdjęciach.

• Lista podręczników do klas I

• Zamieszczamy listę podręczników do klas pierwszych branżowej szkoły I stopnia oraz technikum.

Jednocześnie informujemy, że każdy uczeń naszej szkoły ma dostęp do aplikacji Microsoft Office 365 – pełnej wersji oprogramowania (Word, Excel, PowerPoint, Access, Teams itp.,) za darmo (na czas nauki w Zespole Szkół nr 5).

Lista podręczników: podreczniki__T_BS_20_21_SP.pdf​​​​​​​

• Poprawkowy egzamin maturalny

• Poprawkowy egzamin maturalny z języka polskiego, języka angielskiego i matematyki odbędzie się w naszej szkole 8 września 2020 r. o godz. 14.00

Do dnia 14 sierpnia 2020 r. wszyscy zainteresowani absolwenci, którzy mają prawo do tego egzaminu (1 egzamin niezdany) proszeni są o złożenie pisemnego oświadczenia o przystąpieniu do egzaminu poprawkowego.

Załącznik- formularz oświadczenia - word:

EM_2020_Zalacznik_7_1905.docx

Załącznik- formularz oświadczenia - pdf:

EM_2020_Zalacznik_7_1905.pdf​​​​​​​