• Mercedes-Benz zaprasza do współpracy

• Takie ogłoszenia szczególnie lubimy, ponieważ są one najlepszym potwierdzeniem, iż absolwenci Zespołu Szkół Nr 5 są bardzo poszukiwani na rynku pracy.

W tym wypadku chodzi o:

- elektryka, mechatronika oraz elektromechanika - absolwentów szkoły branżowej

- technika elektryka, technika mechatronik oraz ewentualnie technika elektronika - absolwentów technikum

Którzy mogą znaleźć pracę w fabryce baterii firmy Mercedes-Benz w Legnicy. Dodatkowe informacje można znaleźć w poniższych linkach:

Link 1

Link 2

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z podaną ofertą.

• Ostatnie pożegnanie nauczyciela "Mechanika"

• Z głębokim żalem informujemy, iż 25 lipca po długiej i ciężkiej chorobie odeszła pani Lidia Dębska-Pietruszczak. Pani profesor była wieloletnim nauczycielem historii Zespołu Szkół Nr 5 oraz CKU Wałbrzych.

Ostatnie pożegnanie Zmarłej odbędzie się w środę 29 lipca w kościele p.w. Św. Jana Apostoła w Dziećmorowicach o godzinie 12.