• HARMONOGRAM ZAJĘĆ ZWIĘKSZAJĄCYCH SZANSE EDUKACYJNE, KONSULTACJI INDYWIDUALNYCH, KÓŁ ZAINTERESOWAŃ I ZAJĘĆ DODATKOWYCH W ZESPOLE SZKÓŁ NR 5 W WAŁBRZYCHU W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

         

        1. ZAJĘCIA PROWADZONE PRZEZ NAUCZYCIELI KOMISJI HUMANISTYCZNEJ

        DW – zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

        RM – repetytoria maturalne

        K – konsultacje

        ZS – zajęcia sportowe

        KZ – koło zainteresowań

         

        Lp.

        Imię i nazwisko nauczyciela

        Przedmiot

        Rodzaj zajęć

        Dzień tygodnia

        Godziny

        Sala

        1

        Violetta Grusiecka-Hołda

        j. polski

        DW, K

        wtorek

        14:00-15:00

        211

        2

        Katarzyna Cichowlas -Romańska

        j. polski

        DW, K

        czwartek

        14:50-15:45

        211

        3

        Rafał Urbański

        j. polski

        DW, K

        czwartek

        14:00-14:50

        czytelnia

        4

        Dorota Łatkowska

        j. polski

        DW, K

        piątek

        14:00-14:45

        czytelnia

        5

        Jolanta Nahorecka

        j. polski

        DW, K

        wtorek

        14:30-15:30

        czytelnia

        6

        Kamila Wybraniec

        j. polski, wos

        DW, K

        czwartek

        15:50-16:35

        214

        7

        Jolanta Ujma

        j. polski

        DW, K

        wtorek

        14:30-15:30

        206

        8

        Mirosława Bednarz-Plesner

        wos

        DW, K

        piątek

        14:00-14:45

        czytelnia

        9

        Sławomir Bursa

        historia

        DW, K

        poniedziałek

        14:05-14:55

        206

        10

        Katarzyna Redo

        wos

        K

        poniedziałek

        15:00-15:45

        107

         

         

        2. ZAJĘCIA PROWADZONE PRZEZ NAUCZYCIELI KOMISJI PRZEDMIOTÓW MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZYCH

        DW – zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

        RM – repetytoria maturalne

        K – konsultacje

        ZS – zajęcia sportowe

        KZ – koło zainteresowań

         

        Lp.

        Imię i nazwisko nauczyciela

        Przedmiot

        Rodzaj zajęć

        Dzień tygodnia

        Godziny

        Sala

        1

        Małgorzata Zenfler

        Matematyka

        DW, K

        czwartek

        15:00- 15:45

        34

        2

        Małgorzata Zenfler

        Fizyka rozszerzona

        DW , K, RM

        wtorek

        15:00- 15:45

        34

        3

        Dorota Radomska

        matematyka

        RM

        środa

        7:45 – 8:30

        207

        4

        Dorota Radomska

        matematyka, fizyka

        K

        wtorek

        7:45 – 8:30

        207

        5

        Dorota Radomska

        matematyka, fizyka

        K

        wtorek

        8:35 – 9:20

        207

        6

        Ewa Bienias

        matematyka

        RM

        wtorek

        13:15-14:00

        214

        7

        Elżbieta Korenik

        podstawy przedsiębiorczości

        DW

        piątek

        15:50-16:35

        34

        8

        Izabela Aniulis

        fizyka

        DW

        poniedziałek

        15:50-16:35

        29

        9

        Katarzyna Redo

        podstawy przedsiębiorczości

        DW

        poniedziałek/wtorek

        15:00-15:45

        110

        10

        Lucyna Matejuk

        matematyka

        K, DW

        piątek

        7:45- 8:30

        215

        11

        Lucyna Matejuk

        matematyka

        RM

        środa

        13:15- 14:00

        209

        12

        Dagna Bryll

        biologia

        DW

        czwartek

        14:05-14:50

        31

        13

        Katarzyna Zawadzka

        matematyka

        DW, K

        czwartek

        15:00- 15:45

         

        205

        14

        Marzena Ochocka

        matematyka , chemia

        DW

        czwartek

        15:00- 15:45

         

        31

        15

        Marzena Ochocka

        matematyka

        RM

        środa

        Raz w miesiącu po 3 godz. (godzina i dzień do ustalenia ze słuchaczami )

        31

        16

        Natasza Grabińska

        geografia

        KZ

        sobota

        jedna sobota w miesiącu 

        221

         

         

        3. ZAJĘCIA PROWADZONE PRZEZ NAUCZYCIELI KOMISJI JĘZYKÓW OBCYCH

        DW – zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

        RM – repetytoria maturalne

        K – konsultacje

        ZS – zajęcia sportowe

        KZ – koło zainteresowań

         

        Lp.

        Imię i nazwisko nauczyciela

        Przedmiot

        Rodzaj zajęć

        Dzień tygodnia

        Godziny

        Sala

         

        Tomasz Grolewski

        j. angielski

        RM

        czwartek

        13:15 – 14:00

        109

         

        Katarzyna Olszewska

        J. angielski

        RM

        środa

        13:15 – 14:00

        111

         

        Bartłomiej

        Nowak

        j. angielski

        RM/DW

        poniedziałek

        15:00 – 15:45

        116

         

        Klaudia Szilder

        j. angielski

        DW/K

                     czwartek

        14:05 – 14:50

        207

        1.  

        Anna Kucemba

        j. angielski

        DW/K

        piątek

        16:40-17:25

        113

        1.  

        A. Palichleb

        j. niemiecki

        DW/RM

        piątek

        15:50-16:35

        212

        1.  

        J. Ulewicz

        j. niemiecki

        DW/K

        środa

        15:00-15:45

        117

        1.  

        A. Jabłonowska

        j. niemiecki

        DW

        piątek

        15:00- 15:45

        208

        1.  

        P. Chudy

        j. niemiecki

        DW/K

        poniedziałek

        15:00- 15:45

        214

         

         

        1.  ZAJĘCIA PROWADZONE PRZEZ NAUCZYCIELI KOMISJI WYCHOWANIA FIZYCZNEGO

         

        Lp.

        Imię i nazwisko nauczyciela

        Przedmiot

        Rodzaj zajęć

        Dzień tygodnia

        Godziny

        Sala

        1

        Patrycja Chudy

        Wychowanie fizyczne

        ZS (piłka nożna dziewcząt)

        środa

        15:45 – 17:15

        Gim.

        2

        Joanna Buczkowska

        Wychowanie fizyczne

        ZS (piłka siatkowa dziewcząt)

        poniedziałek

        15:00 – 15:45

        Gim.

        3

        Tomasz Korościk

        Wychowanie fizyczne

        ZS (piłka siatkowa chłopców)

        poniedziałek

        15:00 – 16:30

        Gim.

        4

        Cezary Pęksyk

        Wychowanie fizyczne

        ZS (piłka koszykowa dziewcząt/ chłopców)

        wtorek

        15:00 – 16:30

        Gim.

        5

        Adrian Furmaniak

        Wychowanie fizyczne

        ZS (tenis stołowy)

        Wtorek

        15:00 – 15:45

        Gim.

        6

        Maciej Byra

        Wychowanie fizyczne

        ZS (siłownia)

        Wtorek

        15:00 – 15:45

        Gim.

         

         

        5. ZAJĘCIA PROWADZONE PRZEZ NAUCZYCIELI KOMISJI PRZEDMIOTÓW ZAWODOWYCH

        DW – zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

        RM – repetytoria maturalne

        K – konsultacje

        ZS – zajęcia sportowe

        KZ – koło zainteresowań

         

        Lp.

        Imię i nazwisko nauczyciela

        Przedmiot

        Rodzaj zajęć

        Dzień tygodnia

        Godziny

        Sala

        1.  

        Grzegorz Druczak

        CMI – koło zainteresowań Centrum Mistrzostwa Informatycznego -rozwój zainteresowań z zakresu algorytmiki i programowania/CISCO

        KZ

        czwartek

        15:50-17:20

        27

        1.  

        Grzegorz Druczak

        Przedmioty zawodowe

        K

        piątek

        7:30-8:30

        27

        1.  

        Paweł Farmas

        Koło programowania i obsługi obrabiarek sterowanych numerycznie/

        Zajęcia dodatkowe

        KZ

         

         

         

        DW

         

        poniedziałek

         

        14:05-14:50

         

        30

        1.  

        Leszek Błesiński

        Pracownia CAD

        KZ

        środa

        14:05-14:50

        114

        1.  

        Czesława Minkiewicz

        Przedmioty zawodowe -technik przemysłu mody

        DW –wg potrzeb

        wtorek

        11:25-12:10 i 15:00-15:45

        CKP

        1.  

        Urszula Prokopowicz

         Przedmioty zawodowe budowlane

        wyrównawcze

        środa

        15:00-15:45

        114

        1.  

        Małgorzata Stefaniak

        Przygotowujące do konkursów i olimpiad

        KZ

         

        DW

        piątek

        7:45-8:30

        CKP

        1.  

        Katarzyna Redo

        PDG, OiZPS

        DW

        poniedziałek/wtorek

        15:00-15:45

        110

        1.  

        Anna Łukasiewicz

        Przedmioty logistyczne

        DW

        poniedziałek

        15:00 – 15:45

        209

        1.  

        Małgorzata Zenfler

        Obiekty małej architektury

        DW, K

        czwartek

        !5:00- 15:45

        34

        1.  

        Andrzej Jankowski

        Pracownia suchej zabudowy

        DW

        wtorek

        12:20 – 13.05

        CKP 12

        1.  

        Krzysztof Troszczyński

        Pracownia suchej zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

        DW, K

        wtorek

        12:20 – 13:05

        CKP 12/13

        1.  

        Robert Rozmuski

        Logistyka

        EDB,   Te z Mat.

        DW

        czwartek

        12:20-13:05

        czytelnia

        1.  

        Tomasz Trzop

        Przedmioty zawodowe

        DW

        środa

        15:00-15:45

        101/105

         

         

    • Kontakty

      • Zespół Szkół nr 5 im. M.Tytusa Hubera w Wałbrzychu, ul. Ogrodowa 2a
      • szkola@zs5.mail.pl
      • grzegorz.druczak@zs5.mail.pl
      • dyrektor, sekretariat ogólny(kadry), fax 74/846-74-74 Wykaz numerów wewnętrznych: 120 - DYREKTOR (I. Hnatiuk) 109 - PORTIERNIA 110 - BIBLIOTEKA 111 - POKÓJ NAUCZYCIELSKI 104 - KIEROWNIK GOSPODARCZY 108 - KSIĘGOWOŚĆ 101,102 - SEKRETARIAT UCZNIOWSKI 106 - WICEDYREKTOR (K.Druczak) 116 - DIAGNOSTYKA 118 - PIELĘGNIARKA 107 - WICEDYREKTOR (M.Rudy) 121 - PEDAGOG/PSYCHOLOG (A. Kostusiak-Czech, M .Pięta) 114 - PRACOWNIA KOMPUTEROWA (J. Wojtaniec) 113 - PEDAGOG (E.Korenik, I. Kraczkowska) 115 - DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA (CKP) 116 - STACJA DIAGNOSTYCZNA 105 - WICEDYREKTOR (M.Wieczorek)
      • Ul. Ogrodowa 2a, 58-306 Wałbrzych
    • Logowanie