Fundusze Europejskie, Dolny Śląsk, Unia Europejska

Kompleksowy rozwój kompetencji i kwalifikacji zawodowych uczniów wałbrzyskich szkół
        w ramach dostosowania systemów kształcenia
        i szkolenia zawodowego dla potrzeb rynku pracy

Cel projektu: zwiększenie szans na zatrudnienie uczniów kształcenia i szkolenia zawodowego Miasta Wałbrzycha poprzez: organizację praktycznych forma nauczania w postaci staży i praktyk zawodowych u pracodawców dla uczniów, organizacja staży
        i praktyk dla nauczycieli przedmiotów zawodowych i instruktorów praktycznej nauki zawodu w przedsiębiorstwach, organizacja szkoleń dla nauczycieli przedmiotów zawodowych i instruktorów praktycznej nauki zawodu pod kątem wykorzystania narzędzi
        i metod wypracowanych w ramach projektów innowacyjnych zrealizowanych w latach 2007-2013 oraz doradztwo edukacyjno-zawodowe uwzględniające potrzeby uczniów i zapotrzebowanie na rynku pracy.

Beneficjent: Fundacja „Krzyżowa” dla Porozumienia Europejskiego

Partnerzy: Fundacja Edukacji Europejskiej, Fundacja Jawor, Gmina Wałbrzych